Rapla Hepa tanklatest saad osta järgmisi maitsvaid kohapeal valmistatud eineid:

Terav kana-grillburger
Tõeliselt terav maitseelamus burgerifännidele. Burger koosneb hoolikalt valitud burgerisaiast, teravamaitselisest ja krõbedast kanafilee steigist, cheddar juustust ja värskest hooajalisest rohelisest.
Bataadifriikad
Mõnusalt magusa mekiga krõbedad bataadifriikad sobivad wrapi, grillburgeri või hot dogi kõrvale kui valatult. Friikad serveerime maheda valge või terava juustukastmega.
Veise Grillburger Deluxe
Tõeline ameerikapärane loomaliha steigiga grillburger, millele annavad rikkaliku maitse focaccia burgerisai. cheddar juust, hooajaline roheline ja suus sulav kaste.
HotSpot kana wrap
Hepa tanklates müüdav HotSpot kana wrap koosneb maitsvast tomatitortillast, krõbedatest kanafilee paladest, värskest ja vitamiinirikkast rohelisest ning mahlasest kodumaistest komponentidest valmistatud kastmest.
HotSpot veiseliha wrap
Veiseliha wrap koosneb maitsvast tortillast, krõbedaks küpsetatud valgurikkast veiselihast, värskest ja vitamiinirikkast rohelisest ning mahlasest kodumaistest komponentidest valmistatud kastmest.
SpotDog
Klassikaline hot dog oma parimas headuses. Parim valik, kui soovid midagi kiiret ja maitsvat. Serveerime kolme erineva vorstiga: frankfurter, kabanoss ja juustuvorst. Lisaks saad valida nii heleda kui tumeda saia.
TANKLAD

Vali endale sobiv kaart - võit on garanteeritud!